Diskusní téma:

Hrdost na tým

Tom | 06.05.2013

Pánové dneska to byla jedna velká paráda. bylo to super su naprosto nadšenej ze všech. A jedeme dál dokud se nezastavíme ve finále poháru a na 6 místě. FORZA SBS BÁSTR. Hrdost na tým

NOVÝ HRÁČ

tom | 06.05.2013

Dneska se povedl přestup velice dobrého hráča kamarada a spoluhrače našeho kapitána Martina Pučka. Přeju za celý tým aby semu u nás líbylo a pořádně mu to střílelo :D tož vítej Davide Saidle. Toto je poslední přestup k nám do týmu v létě pak bude jen doplněn Erikem Božke. Forza sbs

BSMK

tom | 04.05.2013

o našem posledním zápase:

Také S.B.S. Bástr vstupoval do zápasu s Corintem Blues jako papírový outsider, ale tuto předzápasovou prognózu překazil již ve 3. minutě domácí Martin Svoboda. Hosté dokázali zareagovat až v 11. minutě přesnou trefou k tyči ze střelecké dílny Dominika Nejedlého. Domácím vrátil vedení hráč Svoboda a díky vlastní brance Jana Opletala bylo skóre překvapivě již 3:1 ve prospěch Bástru. Ve druhém poločase padla už pouze jedna branka, Martin Svoboda tři minuty po zahájení druhé části hry zkompletoval hattrick, ale hlavně vystřílel pro Bástr tři body, naopak Corinto Blues prohrálo počtvrté v řadě.