aktualne sokol kr.pole zatím nechce dát povolení pro stavbu haly na srbske kdy to bude nikdo neví pondelí 15.12 hala stát nebude. tak před vánocema se jednou hecnout a sejit se naposled v roce 2014 by nebylo špatný.

Mám informaci že hala tuto zimu stát nebude.

13.kolo

Vojtěch Trčka | 26.11.2014

S.B.S. Bástr vs Dynamo Haná (3:1) 5:3
Tak jen pár řádků k dnešnímu utkání. Jak už všichni zúčastnění mohli videt, když balon litá a my běháme a dáváme si to tak jde všechno. První půle byla v naší režii. První rychlý gól Miry nás nakopnul. Nepolevili jsme a vzápětí dal Míra na 2:0. Do konce první půlky jsme zvýšili na 3:0. Na chvíli jsme přestali hrát a soupeř toho využil a snížil na 3:1. Ve druhé půlce se režie obrátila a tempo udávalo Dynamo. My neměli štěstí v koncovce a to se nam vymstilo. Dynamo snížilo na 3:2 z autového vhazování a po nedorozumění v našem brankovošti. To soupeře nakoplo k vyrovnaní po našem ztraceném balonu na středu hriste 3:3. To nás probralo a začli jsme zase hrát to co umíme. Prostě jsme přidali ještě další dva goly po krásných akcích kdy mi Vlastik pokaždé přihrál a pro mě nebyl problém šanci využít. Dneska to byla jedna velká paráda. Super hra, výborné střídání, golman který nas podržel a Martin Puček který to vzadu zase s přehledem odkopal. Díky za výbornou hru. Všem bych chtěl popřat přes zimní přestávku hlavně zdravičko a zregenerování do další sezóny. PS: A bude pro mě ctí Vám tu lahvinku na závěrečnou kluci donést. VT. Bástr Oleee